موافقت با عفو و تخفیف مجازات 161 نفر از زندانیان استان یزد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری یزد، محمدرضا حداد گفت : در طول سال گذشته 11 جلسه کمسیون عفو استان به اتفاق اعضا تشکیل شد که در این جلسات 311 درخواست متقاضیان عفو مطرح و مورد بررسی و اظهار نظر قرارگرفت.
وی افزود: از درخواست های واصل شده به دبیرخانه کمسیون ، 128 مورد مربوط به جرائم عمومی و 183 مورد نیز مرتبط با جرائم دادگاه انقلاب بوده است.
دبیر کمیسیون عفو ، تخفیف و تبدیل مجازات محکومان استان خاطرنشان کرد: از مجموع درخواست های موافقت شده با عفو و یا تخفیف مجازات محکومان ، 69 مورد مربوط به جرایم عمومی و 92 مورد نیز مربوط با جرائم دادگاه های انقلاب بوده است.
حداد از عفو 30 نفر از محکومان به مجازات اعدام خبر داد و گفت : با بررسی همه جوانب پرونده های طرح شده که محکومان آنها به مجازات اعدام روبرو بودند کمسیون عفو استان ، 30 نفر را مشمول استفاده از عفو و تخفیف مجازات دانست .
وی یادآور شد: اسامی و خلاصه پرونده محکومان مورد موافقت عفو و تخفیف مجازات که در کمسیون استانی مورد موافقت قرار گرفته به کمسیون مرکزی عفو ، تخفیف مجازات محکومان برای تأیید نهایی ارسال شده است.
1968/ 6197

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موافقت با عفو و تخفیف مجازات 161 نفر از زندانیان استان یزد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات