رقابت سیاسی شهردار تهران با دولت منجر به بروز چالش برای شهروندان شده است

غلامرضا انصاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه فعالیت های مدیریت شهری بخصوص در کلانشهر تهران تاثیر مستقیم بر زندگی شهروندان دارد افزود: مدیران نهادهای اجتماعی و خدماتی باید از اشاعه تفکر و سلیقه سیاسی خود در مجموعه تحت مدیریت خود پرهیز کنند.
وی با اشاره به اینکه در خصوص پرهیز از سیاسی کاری در مجموعه مدیریت شهری به ویژه از سوی شهردار تهران بارها در صحن علنی شورا تذکر داده ام؛ تاکید کرد: شهردار تا زمانیکه ماموریت اجتماعی و خدماتی برعهده دارد باید از انجام فعالیت های سیاسی خودداری کند.
انصاری خاطر نشان کرد: فعالیت اجتماعی نیازمند تعامل های بخشی، بین بخشی و فرابخشی و هماهنگی با دستگاه ها و نهادهای مدیریتی است.
وی با بیان اینکه سوق دادن شهر به سمت رقابت سیاسی منافع مردم شهر را دچار مخاطره می کند گفت: شهروندان تهرانی در پی سیاسی کاری های مدیران شهری در دوره حاضر و دوره گذشته دچار ضررهای بسیاری شده اند.
وی افزود: مدیران شهری به دلیل نداشتن روحیه تعامل بخشی و بین بخشی با مجموعه دولت، نتوانسته اند حق شهروندان تهرانی را در دریافت اعتبارات ادا کرده و برای تامین هزینه های موردنیاز، اقدام به فروش تراکم کرده اند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: فروش تراکم در حجم بالا مشکلات بسیاری از جمله آلودگی هوا، نابسامانی حمل و نقل شهری را برای شهروندان به ارمغان آورده است.
به گفته انصاری، مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری تهران باید با دید مثبت و تعاملی در راه رشد اجتماعی شهر گام بردارند.
برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تازگی از فعالیت های سیاسی مجموعه مدیریت شهری پایتخت انتقاد کرده اند.
تهرام/7244// 1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رقابت سیاسی شهردار تهران با دولت منجر به بروز چالش برای شهروندان شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات