کسب رتبه برتر8معلم و دانش آموز کهگیلویه وبویراحمد در طرح پرسش مهر

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت:پنج فرهنگی و سه دانش آموز این استان رتبه های برتر پرسش مهر رئیس جمهور را تصاحب نمودند.
به گزارش روز سه شنبه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش ، بهاءالدین ملک حسینی گفت:فرهنگیان یعقوب کاظمی در رشته فیلم-سیدصالح زینی پور در نمایشنامه نویسی-فرزانه مرتضوی در رشته پوستر وفاطمه فتحی در رشته نقاشی از یاسوج و نجف اصغر نژاد در مقاله پژوهشی از دهدشت عنوان برتر مسابقه پرسش مهر رئیس جمهور را کسب کردند.
وی گفت: دانش آموزان عاطفه پناهنده در رشته نقاشی-فاطمه هادی پور در رشته طراحی وعلی عربی در رشته عکاسی از یاسوج موفق به کسب رتبه های وبرگزیده کشوری شدند.
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان گفت:30هزار و26اثر در14رشته به دبیرخانه استانی این فراخوان ملی رسید که 148 اثر به مرحله کشوری راه یافت و هشت اثر برتر شدند که در نیمه دوم تیر امسال با حضور رئیس جمهوری در تهران از آنان تقدیر می شود.
در پرسش مهر 16رئیس جمهوری از دانش آموزان وفرهنگیان خواسته بود در موضوع نحوه استفاده از فرصت های پس از لغو تحریم ها در14رشته آثار خود را ارائه دهند.
6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کسب رتبه برتر8معلم و دانش آموز کهگیلویه وبویراحمد در طرح پرسش مهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات