فوتبالیست منشوری با وثیقه آزاد شد

فوتبالیست منشوری که به دلیل شرکت در پارتی و اتهام رابطه نامشروع در اهواز دستگیر شده بود، با قرار وثیقه آزاد شد و به تهران بازگشت. خبر ورزشی: فوتبالیست منشوری که به دلیل شرکت در پارتی و اتهام رابطه نامشروع در اهواز دستگیر شده بود، با قرار وثیقه آزاد شد و به تهران بازگشت.

برابر با شنيده‌هاي ما جلسه دادرسي اين بازيكن در شعبه 108 جزايي دادگاه انقلاب اهواز به مدت 60 دقيقه برگزار شد. گويا در اين جلسه دختر اهوازي كه كارمند آژانس هواپيمايي است و خانه‌اي كه در آن اين فوتباليست به همراه او و يك دختر ديگر دستگير شده بود، براي اوست، اعلام كرد همه چيز را به گردن مي‌گيرد. او حتي در اين جلسه دادرسي مدعي شد مشروبات الكلي هم متعلق به او بوده و اين فوتباليست نه از آنها استفاده كرده و نه دخالتي در اين قضيه داشته است!

دختر ديگر هم كه همراه با اين فوتباليست از تهران به اهواز رفته بود، در تماس با خانواده‌‌اش آنها را به اهواز كشاند و خانواده او نيز هيچ شكايتي از اين فوتباليست نكردند. در پايان، قاضي با قرار وثيقه اين فوتباليست منشوري را آزاد كرد ولي تأكيد داشت پرونده او در اهواز بررسي مي‌شود و براي بررسي آن در مراحل بعدي بايد دوباره به اهواز مراجعه كند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فوتبالیست منشوری با وثیقه آزاد شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات