مصرف مشروبات الکلی برای ملوانان آمریکایی در ژاپن ممنوع شد

نیروی دریایی آمریکا مصرف مشروبات الکلی را برای ملوانان این کشور در ژاپن محدود کرد.

مصرف مشروبات الکلی

مصرف مشروبات الکلی برای تمام ملوانان نیروی دریایی آمریکا در ژاپن ممنوع شد. همچنین این ملوانان به دلیل اتفاقاتی که پس از استفاده از مشروب رخ داده بود، به جز سفرهای ویژه، به ماندن در پایگاه محدود شدند. به گفته ناوگان هفتم نیروی دریایی این اتفاقات به روابط ژاپن و آمریکا آسیب می‌رساند.

در بیانیه‌ی این یگان آمده است: «مصرف مشروبات در داخل و خارج پایگاه برای ملوانان ممنوع است. همچنین تمام آزادی‌های خارج از پایگاه محدود می‌شوند

فرمانده نیروهای دریایی در بیانیه‌ای گفت: « این اقدامات آسان گرفته نمی‌شوند. ما چندین دهه روابط محکم با مردم ژاپن داشته‌ایم. اینکه هر ملوان متوجه شود که اعمال ما چگونه روابط بین دو کشور و اتحاد آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهند، امری ضروری است.»

تعداد کارکنان دریایی آمریکا در ژاپن تقریباً 19 هزار نفر است. نیروی دریایی، محدودیت خروج از پایگاه را تا زمانی که فرماندهان بتوانند هرکدام از ملوانان را شخصاً در این خصوص آموزش دهند، برقرار اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط:

عوارض مشروبات الکلی

علاقه فوتبالیست‌های ایران به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر!

مصرف مشروبات الكلي مغز را كوچك مي‌كند

سيگار به مصرف بيشتر مشروبات الكلي مي‌انجامد

مصرف مشروبات الكلي در ايتاليا ...

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصرف مشروبات الکلی برای ملوانان آمریکایی در ژاپن ممنوع شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات