تقاطع غیرهمسطح آب شیرین شهر مشکات پس از اصلاح عملباتی می شود

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی فرمانداری کاشان حمیدرضا مومنیان افزود: عملیات اجرایی زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح آب شیرین از حدود دو سال پیش متوقف شده که با هماهنگی انجام شده این طرح پس از اصلاح مسئولان راه آهن جمهوری اسلامی و همکاری شورای اسلامی آب شیرین عملیاتی می شود.
مومنیان تصریح کرد: طرح هایی که بلحاظ مشکلات فنی بلاتکلیف مانده است، بررسی و پس از رفع نواقص بهره برداری خواهد شد.
وی تاکید کرد: قبل از اجرای هر طرح باید مطالعات جامع و کامل فنی، کارشناسی و اجرایی مورد توجه قرار گیرد تا با مشکل توقف در اجرای طرح و دوباره کاری و اتلاف بیت المال مواجه نشویم.
مدیرکل راه آهن استان اصفهان نیز گفت: هر پل و تقاطع غیرهمسطح که از طریق راه آهن جمهوری اسلامی ساخته می شود، همه پیش بینی های آینده را مدنظر قرار داده و براساس آن اقدام می شود.
حسن ماسوری در زمینه اصلاح تقاطع و زیرگذر غیرهمسطح آب شیرین شهر مشکات اظهارکرد: هرجا اشکالی وجود دارد کار یک نفر نیست و مجموعه ای از افراد مسئول هستند، بنابراین ضمن پرهیز از عملکرد جزیره ای ضروری است مطالعات جامع هر طرح فراتر از نظر شخصی و سلیقه ای انجام گیرد.
وی افزود: مشکلات ناشی از تقاطع غیرهمسطح آب شیرین ناشی از مشکلات آزاد سازی های اطراف پل می باشد، به همین خاطر در زمان شروع عملیات اجرایی مسئولان وقت تقاضا کردند طرح براساس شرایط موجود عملیاتی شود.
3009/6021

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقاطع غیرهمسطح آب شیرین شهر مشکات پس از اصلاح عملباتی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات