انتقاد به بی توجهی شورای شهر تهران به اعتراضات مردمی

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حقانی در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به اعتراضات مردمی که هر هفته در مقابل شورای شهر تهران انجام می شود گفت: هر هفته شاهد حضور شهروندان تهرانی در مقابل شورای شهر هستیم که درخواست هایی از شورا و شهرداری دارند این اعتراضات ابتدا در محلات انجام می شود و پس از بی توجهی به مطالبات مقابل شورای شهر می آید.

وی خطاب به هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: چرا مدیریت شهری پاسخگوی این مسائل نیست و توجهی به اعتراضات نمی کند؟

حقانی با اشاره به تجمع هفته گذشته در مقابل شورا گفت: مردم معترض به نام افراد مطالبات خود را پیگیری می کردند اما کسی در شورا پاسخگو نبود و ریاست بازرسی شهرداری معترضان را آرام کرد.

حقانی با بیان اینکه این رویکرد در شان شورای شهر نیست گفت: این مطالبات حق مردم است و ما وظیفه داریم به آن پاسخ دهیم و بی توجهی به این درخواست ها مطلوب نیست، ما نمایندگان مردم هستیم و در چارچوب اخلاقی و انسانی باید به درخواست های آنها رسیدگی کنیم.

وی تاکید کرد: باید راهکاری برای رسیدگی به این درخواست ها پیش بینی شود.

حقانی خطاب به امانی معاون شهردار گفت: یک بار برای همیشه اعلام کنید که شهروند را فروخته اید یا نه، ما اخبار متناقضی در رسانه ها می بینیم که باید در این خصوص شفاف سازی لازم انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد به بی توجهی شورای شهر تهران به اعتراضات مردمی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات