اقدامات معاونت عملیات ناجا درباره تأمین نظم و امنیت ماه رمضان

به گزارش خبرگزاری مهر سردار سید حسن بتولی، با اشاره به اقدامات معاون عملیات ناجا در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مردم کشورمان همگام با دیگر مسلمانان جهان پس از پشت سر گذاشتن ماه های پر خیر و برکت رجب و شعبان به استقبال ماه رمضان، ماه پاکی، آزادی و آزادگی می روند و این را فرصت مناسبی می دانند برای رهایی از قید و بندهایی که بر اثر گناه انسان را اسیر خود کرده است.

وی افزود: آن چه بر عظمت این ماه افزوده و دل های مؤمنان را نیز با خود همراه کرده، نزول قرآن کریم بر پیامبر اعظم (ص) و قرار گرفتن شب های قدر در این ماه است.

معاون عملیات ناجا بیان کرد: رده های تخصصی نیروی انتظامی تدابیر لازم برای پوشش امنیتی- انتظامی را در طول ماه مبارک رمضان به ویژه ایام خاص این ماه از قبیل شب های قدر، راهپیمایی روز جهانی قدس و عید سعید فطر اتخاذ کرده و با حساسیت و هوشیاری نسبت به اجرای مأموریت ها و همچنین تشدید اقدام های تأمینی و مراقبتی در این ایام اقدام می کند.

سردار بتولی در تشریح اقدامات معاونت عملیات در خصوص تأمین نظم و امنیت ماه مبارک رمضان گفت: در راستای این مأموریت معاونت عملیات ناجا با هدف ایجاد فضایی امن توأم با آرامش برای هموطنان، به منظور پیشگیری و برخورد مناسب با جرایم مرتبط با ماه مبارک رمضان به ویژه روزه خواری در انظار عمومی، برنامه ریزی دارد.

معاون عملیات ناجا گفت: برای روان سازی و تسهیل در تردد در ساعات پایانی روز و محیط پیرامونی محل های برگزاری مراسم های مذهبی، اتخاذ تمهیدات ویژه امنیتی، انتظامی در ایام خاص، پوشش محل های هدف و جرم خیز با افزایش گشت های انتظامی نسبت به تهیه و تدوین و ابلاغ دستورالعمل تأمین نظم و امنیت ماه مبارک رمضان اقدام کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقدامات معاونت عملیات ناجا درباره تأمین نظم و امنیت ماه رمضان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات