تمامی مدارس فوتبال قم باید زیر نظر باشگاه‌ها فعالیت کنند

کریم بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی فصل تابستان، تمهیدات لازم برای فعالیت مثبت و دارای بازده مدارس فوتبال و فوتسال در قم انجام شده و مدیران مدارس فوتبال در حال تکمیل مدارک خود در کمیته جوانان هیئت فوتبال استان قم هستند.

وی افزود: تعداد مدارس فوتبال در قم به مراتب نسبت به مدارس فوتسال بیشتر است اما تعداد دقیق آن هنوز مشخص نیست و فهرست مدارس فوتبال و فوتسال رسمی و مورد تأیید هیئت فوتبال استان قم طی چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: تمامی مدارس فوتبال قم باید زیر نظر باشگاه‌ها فعالیت کنند و بر اساس دستورالعملی که آکادمی ملی فوتبال به هیئت‌های استانی ابلاغ کرده فقط باشگاه‌های رسمی و ثبت شده و حاضر در لیگ‌های استان می‌توانند اقدام به راه اندازی مدرسه فوتبال و فوتسال کنند.

بهرامی بیان داشت: درخواست ما از خانواده‌ها این است که اگر می‌خواهند فرزند خود را در این مدارس فوتبال و فوتسال ثبت نام کنند حتماً از این مدارس، مجوز فعالیت سال ۹۵ را طلب کنند و نسبت به حقوق خود آشنا باشند.

وی عنوان کرد: مسئولیت ثبت نام فوتبال آموزان در مدارسی که به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند به عهده هیئت فوتبال استان قم نیست البته هیئت فوتبال در صورت مشاهده هر اقدام غیرقانونی با این مدارس برخورد می‌کند.

رئیس هیئت فوتبال استان قم با غیرقانونی خواندن فعالیت برخی مدارس فوتبال در قم تصریح کرد: اگر باشگاه‌ها بخواهند در قم مدرسه فوتبال داشته باشند باید در چارچوب قوانین و با همکاری هیئت فوتبال اقدام به این کار کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمامی مدارس فوتبال قم باید زیر نظر باشگاه‌ها فعالیت کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات