جهاددانشگاهی واحدجهرم سیرنزولی داشته است

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود رستگار دوشنبه شب درجمع خبرنگاران بااشاره به سیر صعودی سایر واحدهای جهاددانشگاهی اظهارداشت: جهاددانشگاهی واحدجهرم طی یک سال ونیم گذشته سیر نزولی داشته است.

وی ادامه داد: تاپایان خردادماه بازنگری هایی صورت می گیرد اگر شرایط جهاد دانشگاهی واحد جهرم تغییر کرد که به فعالیت خود ادامه داده درغیر این صورت بصورت موقتی  تعطیل خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: درشهرستان جهرم با حوزه آموزشی شروع کرده ایم و اگر مسئولین احساس کنند که به حوزه های دیگر نیاز است ما آماده ایم تا فعالیت هایمان را شروع کنیم.

رستگار از جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی نام برد و تصریح کرد: جهاددانشگاهی مکلف است طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خودرا انجام بدهد.

وی با اشاره به حوزه های فعالیتی جهاددانشگاهی گفت: حوزه های آموزشی ،پژوهشی ،فرهنگی واشتغال فارغ التحصیلان چهارحوزه ی فعالیتی این نهاد انقلابی است .

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس بااشاره به اینکه درهرسال ۴۵۰۰ کارآموز داریم، تصریح کرد: این نهاد مجوز بیش از ۴۰۰رشته راداردکه بسته به نیاز هرکدام ازشهرستان های استان به آموزش آن ها می پردازد. 

وی با اشاره به دستاوردهای جهاد دانشگاهی درسطح ملی واستانی، اظهارداشت: نمونه ای ازدستاوردهای این نهاد درحوزه نانو درزمینه لاستیک خودرواست که  تغییراتی درآمیزه های لاستیکی خودرو توسط ریزدانه های نانو ایجاد کرده اند که موجب کاهش آلودگی محیط،ترمز پذیری خودرو و بهبود  کارکرد لاستیکمان می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهاددانشگاهی واحدجهرم سیرنزولی داشته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات