استاندار قزوین خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه های فرهنگی شد

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز سه شنبه به ایرنا نمابر شد، فریدون همتی در دومین نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی(قرارگاه فرهنگی)، با تاکید بر لزوم رعایت چارچوب مشخص در ارائه و اجرای برنامه های حوزه فرهنگی و اجتماعی، از اعضای کارگروه خواست تا در تدوین برنامه های فرهنگی دستگاه متبوع، اهتمام بیشتری داشته باشند.
استاندار قزوین در ادامه از مدیران دستگاه های اجرایی عضو کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی درخواست کرد تا در اجرا و تصمیم گیری برنامه های حوزه متبوع سازمان های مردم نهاد را نیز دخالت دهند.
استاندار قزوین با بیان اینکه برای برنامه ریزی واقعی در حوزه اجتماعی و فرهنگی نیاز به اطلاعات و آمار دقیق است، در ادامه اظهارکرد: در همین راستا راه اندازی پایگاه داده های اجتماعی استان با بیش از صد عنوان و شاخص اصلی وزیر مجموعه های آن در دستور کار قرار دارد.
در این نشست در خصوص برنامه های ستاد اقامه نماز استان و فضاسازی مناسب شهری و روستایی در ماه مبارک رمضان و اجرای برنامه های آموزش پیش از ازدواج بحث و گفت و گو شد.
براساس این گزارش، تاکنون 13 دستگاه اجرایی در کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان 120 عنوان برنامه ارائه کرده اند.
سایر دستگاه های اجرایی نیز باید تا پایان خرداد ماه جاری برنامه های خود را به دبیرخانه این کارگروه ارسال کنند.
3013/ 6128

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار قزوین خواستار استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه های فرهنگی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات