تغییر زمان اجرای 3 نمایش در تماشاخانه ایرانشهر

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، نمایش های «من خیال تو نیستم»، «شکار مرغابی»، «صوراسرافیل» و «بیرون پشت در» اکنون در تماشاخانه های ایرانشهر به اجرا می رسد.
بر اساس اعلام تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «من خیال تو نیستم» به کارگردانی حمید شریف ‌زاده که پیش از این در ساعت 19 در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به صحنه می‌رفت، در ایام ماه مبارک رمضان در ساعت 19:15 اجرا می‌شود.
نمایش «صوراسرافیل» به کارگردانی عامر مسافرآستانه نیز که پیشتر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر و در ساعت 19 به صحنه می‌رفت، در ایام ماه مبارک رمضان در ساعت 19:15 اجرا می‌شود.
نمایش «بیرون پشت در» به کارگردانی ایمان اسکندری نیز که در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر و در ساعت 21 اجرا می‌شد، از این پس در ساعت 21:30 به صحنه می‌رود.
نمایش «شکار مرغابی» به کارگردانی حمیدرضا قطبی نیز در ماه رمضان، ساعت 21:30 در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی و بدون تغییر ساعت اجرا می شود.
فراهنگ ** 1085 ** 9362 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تغییر زمان اجرای 3 نمایش در تماشاخانه ایرانشهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات