شرایط تغییر مقطع تدریس معلمان

تغییر مقطع تدریس یکی از درخواست‌های معلمان برای آغاز سال تحصیلی جدید است اما برای تغییر مقطع تدریس ضوابط و شرایطی نیاز است. خبرگزاری تسنیم: همزمان با پایان امتحانات نهایی خرداد دانش‌آموزان و پس از آن ساماندهی نیروی انسانی به منظور آغاز سال تحصیلی 95-96 برخی از معلمان تقاضای تغییر مقطع تدریس خود را دارند.

اما ضوابط و شرایط تغییر مقطعی که یک معلم در آن مشغول به تدریس است، چیست؟

این موضوع را از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی به منظور اطلاع رسانی به معلمان پیگیری کرد که براین اساس شرایط لازم برای تغییر مقطع بدین شرح است:‌ بخشنامه مربوط به تغییر مقطع معلمان معمولاً در خرداد ابلاغ می‌شود.

برای تغییر مقطع باید معلم درخواست کتبی خود را به مدیریت ارائه دهد و بعد از ارجاع به امور اداری، درخواست در کمیته برنامه‌ریزی با حضور مقطع مبداء و مقصد مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت موافقت برای تأیید نهایی به اداره کل آموزش و پرورش فرستاده می‌شود و در صورت تأیید اداره کل قابل انجام است.

در این رابطه مواردی همچون مدرک و امتیاز معلم و موافقت کمیته برنامه‌ریزی لازم است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرایط تغییر مقطع تدریس معلمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات