نمایشگاه عکاسان در همایش ملی کرفتو

نمایشگاهی از آثار عکاسان پایگاه عکس چیلیک با عنوان « کرفتو » از صبح روز پنجشنبه 6 خرداد ماه جاری در محل برگزاری نخستین همایش ملی کرفتو در استان کردستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک، در این نمایشگاه تعداد 25 قطعه عکس رنگی در اندازه 40 در 60 سانتیمتر از آثار عکاسان دوستدار میراث فرهنگی که در طی دو سفر به منطقه کردستان موفق به عکاسی از دالان های داخلی و نماهای بیرونی غار تاریخی و دستکند کرفتو شدند به نمایش گذاشته می شود.

عکس های این نمایشگاه اغلب به نماهای بیرونی ، موقعیت قرارگیری این بنای عظیم، دالان های داخلی ، دستکندهای تاریخی، نمادها و نشانه ها ، لایه های آهکی، فرم ها و اشکال دیواره ها و سقف مجاری و دالان ها، ترشحات، دخمه ها و نورگیرها و ... پرداخته است .

منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایشگاه عکاسان در همایش ملی کرفتو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات