درگیری لفظی اعضای شورای شهر تهران/مختاباد خطاب به تقی پور: سخنگوی شهردار نباش

به گزارش خبرنگار ایرنا، رحمت الله حافظی روز سه شنبه در دویست و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تاراج شهر افزود: در حالیکه میلیاردها تومان در شهر تهران روی هواست، کارنامه مستند و کاری فعالیت های شهرداری وجود ندارد و در حقیقت گزارش تلفیق، زارنامه شهرداری است.
وی با اشاره به اینکه تهیه این گزارش از سال91 کلید خورده و خرداد امسال به اعضای شورا ارائه شده اظهار کرد: این گزارش چهار روز بعد از اینکه به اعضا داده شده در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفته است.
حافظی گفت: کارشناسان کمیسیون ها چگونه می توانند در این فرصت کم، گزارش را بررسی و در خصوص آن نظر کارشناسی و دقیق بدهند.
وی با بیان اینکه این چه نوع دموکراسی و آزادی عمل است، تاکید کرد: بر اساس ماده 71 قانون، نظارت بر حسن اجرای امور مالی شهرداری تهران و حفظ سرمایه های مردم بر عهده شورا است.
درادامه جلسه، رضا تقی پور سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به آیین نامه شورا اشاره کرد و گفت: هیچ یک از این بحث ها در چارچوب قانون نیست و در شورا باید بر اساس قانون حرف بزنیم.
عبدالحسین مختاباد در ادامه بحث به نزد تقی پور و رفت و با وی مشغول صحبت شد که تقی پور با صدای بلند گفت: آقایان می گویند هر طور بخواهیم عمل می کنیم و کاری به قانون ندارند.
این سخنان موجب واکنش عبدالحسین مختاباد شد و خطاب به تقی پور گفت: می گویم شما سخنگوی شهرداری نباش!
تقی پور نیز افزود: شما همین که سخنگوی سازمان زیباسازی و پیمانکاران باشی، کافی است؛ نگذارید دهانمان باز شود.
اسماعیل دوستی عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران نیز خطاب به حافظی گفت: من که به قالیباف رای نداده ام، تو رای داده ای.
علیرضا دبیر عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: چون رای داده ایم باید مراقب باشیم.
ریاست جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران را مرتضی طلایی نایب رئیس شورا برعهده داشت.
تهرام/7244/ 1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگیری لفظی اعضای شورای شهر تهران/مختاباد خطاب به تقی پور: سخنگوی شهردار نباش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات