نفس تهران به شماره افتاد!

برای سومین روز پیاپی، هوای تهران به دلیل گرد و خاک آلوده است. آفتاب نیوز: برای سومین روز پیاپی، هوای تهران به دلیل گرد و خاک آلوده است.

درحالی که تهران در بهار ۹۵، ۷۷ روز سالم و پاک را به طور ممتد پشت سر گذاشته بود، اما در سه روز گذشته، گرد و خاکی که بخشی از آن عربی است، هوای پایتخت را ناسالم کرده است.

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش داده در ساعت ۸ صبح امروز، متوسط کیفیت هوای پایتخت، ناسالم برای گروه های حساس است؛ ۱۴۳ عدد شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته است که اعلام شده. تنها ۷ واحد با رسیدن به شرایط هشدار فاصله دارد.

البته دیروز پیش بینی شده بود که که امروز وضعیت هوا بهتر از روزهای قبل باشد. اما روز گذشته حال هوای تهران خوب نبود و به همین دلیل در ساعت ۸ صبح امروز گزارش هوای ناسالم منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفس تهران به شماره افتاد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات