کاشانی: وزیر پرسپولیسی نیست

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: علیرضا منصوریان یک شخص حقیقی است و حتی می تواند به باشگاه پرسپولیس هم بیاید چه برسد به تمرین تیم ملی. کاپ: جعفر کاشانی درباره اخبار منتشر شده درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس نسبت به حضور سرمربی تیم استقلال در فصل یارگیری تیم های لیگ برتری در تمرین تیم ملی اظهار داشت:به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد. منصوریان یک شخص حقیقی است و با هرکسی و هر مجموعه ای که بخواهد می تواند دیدار کند. باشگاه پرسپولیس هم یک واحد حقوقی است که نسبت به چنین موضوعی هرگز واکنش منفی نشان نمی دهد.

وی افزود:قدم علیرضا منصوریان روی تخم چشم ما. او حتی می تواند به باشگاه پرسپولیس هم بیاید. این مسائل چیزی جز جوسازی در روزهای بی خبری رسانه ها نیست. هم باشگاه استقلال و هم باشگاه پرسپولیس در آرامش مشغول بستن تیم هایشان هستند و حضور یا عدم حضور سرمربی تیم ها در تمرین تیم ملی تاثیری در این روند نخواهد داشت. مگر قبل از سفر تیم ملی سرمربی تیم سپاهان با کی روش در محل تمرین تیم دیدار نکرد؟

رئیس هیات مدیره پرسپولیس درباره اعتراض هواداران استقلال و اینکه وزیر ورزش را به پرسپولیسی بودن متهم کردند گفت: به هیچ وجه چنین چیزی نیست. وزیر ورزش متولی ورزش مملکت است و همه را به یک چشم نگاه می کند. طرفداران تیم استقلال باید بدانند اگر در برهه ای تیم شان متوقف شده نباید ایراد کار را به گردن دیگران بیندازند.

کاشانی ادامه داد: استقلال زمانی می تواند یک باشگاه قوی شود که هیات مدیره شان کسانی باشند که بدانند سال ها در این پست حضور خواهند داشت. حضور یک فرد ورزشی موجه در این هیات مدیره هم کفایت میکند. سایر اعضای هیات مدیره یک باشگاه ورزشی همچون استقلال باید متشکل از افراد متمول و اقتصاددان باشند تا بتوانند ساختار باشگاه را از پایه محکم کرده و هر زمان لازم شد به یاری تیم بشتابد.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس درباره حمله هواداران استقلال به اتومبیل حامل علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: من در تهران حضور ندارم و از چند و چون این اتفاق بی اطلاعم. اما باز هم تکرار می کنم هوادار واقعی فوتبال نباید با کوچکترین اتفاقات از کوره در رفته و دیگران را علت ناکامی تیم هایش بدانند.

کاشانی درباره بازی امشب تیم ملی گفت: مهم ترین چیز در این قبیل بازی ها رسیدن به وحدت تاکتیکی و هماهنگی بین اعضای تیم ملی است. بازی قبلی مقابل مقدونیه نشان داد تیم جوان شده کشورمان به خوبی در همه نقاط زمین کار می کند. قطعا تداوم این قبیل بازیهای دوستانه باعث می شود تا با آمادگی هرچه بیشتر به استقبال مسابقات مقدماتی جام جهانی برویم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاشانی: وزیر پرسپولیسی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات