مطهری برای اولین بار اداره مجلس را بر عهده گرفت

صبح امروز در غیاب علی لاریجانی رئیس مجلس و مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس، علی مطهری بر کرسی ریاست تکیه زد. آفتاب : او در مديريتش نشان داد که نظم جلسه برايش مهم است. چه آنکه نطق محمدعلي پورمختار نماينده بهاروکبودرآهنگ را متوقف کرد تا از نمايندگان بخواهد که سر جايشان بنشينند و وزراي حاضر در جلسه مجلس که براي ارائه گزارش به نمايندگان به خانه ملت آمده بودند، نيز صحن علني را ترک کنند.

او در پايان نطق محمدکاظم دلخوش نيز دوبار اتمام وقت را به او يادآور شد و با تشکر از او خواست که جايگاه را ترک کند. دلخوش هم از او خواست که کمي صبرش را بالا ببرد و گفت به بقيه نمايندگان در پايان نطقشان وقت بيشتري داده مي شود. اما مطهري به او يادآور شد که بيش از يک دقيقه از زمان نطق او گذشته است و بايد زودتر برود.

گفتني است روز گذشته نيز مسعود پزشکيان براي نخستين بار، رياست جلسه علني را بر عهده گرفت.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مطهری برای اولین بار اداره مجلس را بر عهده گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات