واکنش سرپرست تیم ملی والیبال به خواب ماندن دو ستاره در فرودگاه دبی!

 سرپرست تیم ملی والیبال گفت: مسیر طولانی بود و موسوی و محمودی خسته بودند. به احتمال زیاد گوشه‌ای از فرودگاه خواب‌شان برده بوده و از پرواز جا مانده‌اند.
به گزارش تابناک ورزشی، امیر خوش‌خبر پس از بازگشت تیم ملی از ژاپن و کسب سهمیه المپیک در مورد کوتاه کردن ریش‌هایش توسط بازیکنان گفت: فکر نمی‌کردم این کار بازتاب جهانی داشته باشد. من با خودم عهد کرده بودم اگر به المپیک نرویم تا آخر عمر ریش‌هایم را نزنم ولی بعد از بازی با لهستان و تثبیت حضورمان در المپیک بازیکنان به رختکن رفتند و وسایل اصلاح را به سالن آوردند. آنها گفتند شک نداشتند که تیم به المپیک نمی‌رود و وسایل اصلاح برای کوتاه کردن ریش‌های من همراه‌شان بود.

خوش‌خبر در مورد جا ماندن محمودی و موسوی از پرواز دوبی به تهران گفت: مسیر طولانی بود و آنها خسته بودند. به احتمال زیاد گوشه‌ای از فرودگاه دبی خواب‌شان برده بوده است. آنها با پرواز بعدی به تهران می‌آیند.


[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش سرپرست تیم ملی والیبال به خواب ماندن دو ستاره در فرودگاه دبی!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات