افزایش ساعت بازدید نمایشگاه صنایع دستی

دبیر بیست‌وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران از تمدید ساعت بازدید نمایشگاه در روز جمعه خبر داد.

پویا محمودیان درباره تغییر زمان نمایشگاه صنایع دستی بیان کرد: به دلیل قوانین مصلی امام خمینی(ره) ساعت بازدید نمایشگاه صنایع دستی روز جمعه (7 خرداد ماه) از ساعت 14 الی 22 خواهد بود.

او ادامه داد: همچنین با توجه به استقبال مردم از نمایشگاه صنایع دستی و خواهش ما از مسئوولان مصلی امام خمینی(ره) ساعت بازدید روز پنجشنبه (6 خردادماه) نیز تا ساعت 21 تمدید شد.

دبیر بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع ایران در پاسخ به این که آیا امکان افزایش ساعت بازدید در روزهای دیگر هم وجود دارد یا خیر، گفت: امیدواریم با توجه به همکاری مسئوولان مصلی ساعت بازدید نمایشگاه در روزهای آینده نیز افزایش پیدا کند.

به گزارش ایسنا، بیست‌وششمین نمایشگاه صنایع دستی ملی ایران با 360 غرفه از محصولات صنایع دستی 31 استان از 5 تا 10 خرداد و از ساعت 10 صبح در شبستان مصلی امام خمینی (ره) برپاست.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش ساعت بازدید نمایشگاه صنایع دستی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات