رکورد شگفت انگیز هشتگ رمضان در توئیتر +عکس

باشگاه خبرنگاران : بیش از 600هزار مطلب مختلف پیرامون ماه رمضان در دنیای وب وجود دارد، برچسب ماه رمضان و رمضان95 در چند روز گذشته بارها توسط کاربران ایرانی جستجو شده اسـت، کاربران استان های قم، بوشهر و خراسان جنوبی پرچمدار جستجو پیرامون ماه رمضان در دنیای وب هستند.به تناسب در شبکه های اجتماعی هم کلید واژه های مرتبط با این ماه مبارک در چند روز گذشته بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است،  در شبکه اجتماعی توئیتر هشتگ رمضان با بیش از 540 هزار بار استفاده تاکنون به صدر موضوعات داغ یا ترند رفته است.
بیش از نیم میلیون بار استفاده از هشتگ در مدت کوتاه به نوعی یک رکود شگفت انگیز محسوب می شود. البته همینطور این تعداد در حال افزایش است، کاربران به زبان های عربی و فارسی در توئیتر با این هشتگ پست هایی در مورد اختلاف ساعت روزه داری، تبریک حلول ماه، آیین روزه داری و ... را به اشتراک گذاشتند.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رکورد شگفت انگیز هشتگ رمضان در توئیتر +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات