رباتی که لباسهایتان را مرتب می کند!

تا حالا کسی را دیدید که تا کردن لباس ها را دوست داشته باشد؟ اگر جوابتان منفی است شما تنها نیستید. اما این روزها با اختراع «FoldiMate» روزهای تاکردن و مرتب کردن لباس به یک خاطره تبدیل خواهد شد. برترین ها: تا حالا کسی را دیدید که تا کردن لباس ها را دوست داشته باشد؟ اگر جوابتان منفی است شما تنها نیستید. اما این روزها با اختراع «FoldiMate» روزهای تاکردن و مرتب کردن لباس به یک خاطره تبدیل خواهد شد. این ربات کارهایی را انجام می دهد که بیشتر ما از آن تنفر داریم و حتی بهتر از ما این کارها را انجام می دهد. این ربات می تواند لباس ها را در چنان زوایای راستی مرتب کند که اشک فیثاغورث را درآورد، و این کار را در کمتر از یک دقیقه و بدون کوچکترین گله و شکایتی انجام می دهد. استفاده از آن هم فوق العاده آسان است. کافیست لباستان را به گیره های آن وصل کنید و بگویید چه نوع لباسی است و یک دقیقه بعد تحویل بگیرید. قیمت این دستگاه که سال 2018 وارد بازار خواهد شد بین 700 تا 850 دلار خواهد بود.
رباتی که لباسهایتان را در 1 دقیقه مرتب می کند!
رباتی که لباسهایتان را در 1 دقیقه مرتب می کند!
رباتی که لباسهایتان را در 1 دقیقه مرتب می کند!
رباتی که لباسهایتان را در 1 دقیقه مرتب می کند!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رباتی که لباسهایتان را مرتب می کند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات