استاد معماری دانشگاه رم: پل طبیعت پروژه‌ای الهام گرفته از سنت ایرانی

پروفسور دِ چِزاریس، پل طبیعت تهران را پروژه‌ای هوشمند و ابداعی بی‌نظیر لقب داد که با الهام از سنت ایرانی توانسته وجهه فنی و فضای عمومی را با سازه ساخته بشر و مهندسی طبیعت، در کنار هم بنشاند.

به گزارش مهر، خانم پروفسور دِ چِزاریس استاد معماری دانشگاه لاسپینزا رم و نویسنده کتاب «ایران، مسیرها و کاروانسراها» مقاله‌ای درباره «پل طبیعت تهران» به رشته تحریر درآورده که در شماره ۴۴۸ (مارس و آپریل ۲۰۱۶) مجله معتبر «صنعت ساختمان سازی» (L’industria delle costruzione) و از سوی انتشارات «انجمن ملی سازندگان ایتالیا»، منتشر شده است. این مطلب را رایزنی فرهنگی ایران در رم به فارسی برگردانده و آن را برای انتشار در اختیار مهر قرار داده است که در زیر از نظر مخاطبان می‌گذرد:

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاد معماری دانشگاه رم: پل طبیعت پروژه‌ای الهام گرفته از سنت ایرانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات