تحویل تجربه گردشگری در محل/ واقعیت مجازی، فرصتی برای مقاصد کوچک

عصرایران - دنیای دیجیتال، بسیار پویا است. هر روز، فناوری جدیدی به بازار عرضه می شود تا دنیای ما را تغییر دهد. هر روز تصور ما از جهان و محیط اطرافمان تغییر می کند و هر روز باید شکل زندگی خود را برای انطباق دادن با این فناوری ها، دگرگون کنیم. اما واقعیت آن است که فناوری ها تنها بر زندگی ما اثرگذار نیستند. گردشگری هم از این فناوری ها اثر می پذیرد و هر روز تکامل می یابد.

چند سال و با معرفی فناوری های واقعیت مجازی و قابلیت نمایش سه بعدی اجسام، کارشناسان خبر از تحول در صنعت بازی و فیلم‎سازی دادند. واقعیت هم همین بود. شخصی که به تماشای یک فیلم اکشن می نشست یا یک بازی هیجان انگیز را دنبال می کرد، لذتی مضاعف از این فناوری می برد. با این حال، شرایط نشان می دهد که هیجان به کار بردن این فناوری ها در صنعت گردشگری هم کمتر از بازی و فیلم نیست.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحویل تجربه گردشگری در محل/ واقعیت مجازی، فرصتی برای مقاصد کوچک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات