31کلاس درس جدید مهرامسال تحویل آموزش وپرورش پارسیان می شود

محمود روان سه شنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود: ازمجموع این کلاس ها ، هم اکنون 10 کلاس در شهر دشتی ، 12 کلاس در بهده ، شش کلاس در روستای ستلو و سه کلاس در روستای فارسی و اکبری درحال تکمیل است.
وی ادامه داد: با وجود افزایش 31 کلاس درس به کلاس های موجود ، کماکان این شهرستان با کمبود فضای آموزشی و مشکل مدارس تخریبی وغیراستاندارد مواجه است .
دبیر شورای آموزش و پرورش پارسیان گفت: این مدیریت در سال جاری اتمام دو پروژه نیمه تمام دبیرستان فاطمیه ، هنرستان شبانه روزی و ساخت مراکز آموزشی برای جایگزینی 30درصد ازمدارس تخریبی وغیراستاندارد در دستور کار قرار داده است.
روان ادامه داد: براساس پیش بینی های انجام شده در سنوات آتی با توجه به تاسیس و گسترش شرکت ها و موسسات صنعتی پیرامون شهرستان پارسیان و مجاورت با منطقه ویژه پارس جنوبی و به تبع آن افزایش آمار دانش آموزی ، با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه خواهیم بود.
سرپرست آموزش و پرورش پارسیان افزود:در سال تحصیلی جدید باید به گونه ای برنامه ریزی شود که از فضای موجود به نحو مطلوب استفاده و از شیفت شدن مدارس جلوگیری گردد.
فرماندار پارسیان هم گفت: کمبود فضای آموزشی از دغدغه های مهم آموزش و پرورش است که شهرستان پارسیان از این امر مستثنی نیست و امیدواریم با کمک خیران و دولت بتوانیم گام های موثری در خصوص ساخت واحدهای آموزشی و اتمام پروژه های نیمه تمام مدارس در شهرستان برداریم .
محمد راد مهرافزود: آموزش و پرورش سرمایه ای است که جوامع توسعه یافته به آن نگاه ویژه ای دارند و برای پیشرفت ، حوزه آموزشی را تقویت می کنند.
پارسیان با 40هزار نفر جمعیت در 500کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7194/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «31کلاس درس جدید مهرامسال تحویل آموزش وپرورش پارسیان می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات