پیگیری قضایی بانک های کهگیلویه وبویراحمدعلیه واحدهای تولیدی ممنوع شد

به گزارش ایرنا مجید محنایی روز سه شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: بانک ها باید اجرائیات قبلی قضایی علیه واحدهای تولیدی استان را نیز متوقف کنند.
وی اظهار کرد: این مساله به تصویب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان رسیده است و با بانک هایی که با آن همکاری نکنند برخورد اداری می شود.
محنایی بیان کرد: دستگاه های خدمات رسان برق، گاز و آب نیز نباید به دلیل بدهی ها، خدمات خود را به این واحدها قطع کنند.
وی عنوان کرد: این تصمیم ها برای حمایت از واحدهای تولیدی مشکل دارد گرفته شده و انجام آن برای دستگاه های اجرایی استان الزامی شده است.
محنایی بیان کرد: در بیشتر موارد، بانک های استان به بهانه نداشتن اختیارات کامل، مصوبات کارگروه را اجرا نمی کنند که این مساله باید از طریق فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی کشور پیگیری شود.
وی گفت: اگر براساس استادلال های بانک، مشخص شد تولیددکنده در حال کتمان حقایق یا کوتاهی در انجام امور است با همکاری دستگاه قضایی وبانک ها با آنها برخورد می شود.
6110

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیگیری قضایی بانک های کهگیلویه وبویراحمدعلیه واحدهای تولیدی ممنوع شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات