انتقاد از تاخیر ارائه گزارش تلفیق سال ۹۰ شهرداری پایتخت

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل دوستی در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به انتقاد برخی از اعضای شورا به تاخیر ارسال گزارش تلفیق سال ۹۰ شهرداری گفت: شورای چهارم که از سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کردند شورای سوم که برخی از اعضای آن در این شورا هم حاضر هستند باید بگویند چرا تاکنون این موضوع را پیگیری نکردند.

وی خطاب به حافظی که صبح امروز گزارش تلفیق سال ۹۰ را، زارنامه شهرداری توصیف کرده بود، گفت: آقای حافظی شما به قالیباف رای دادید و حالا می گویید این عملکرد ظالمانه است.

وی با اشاره به حاشیه های ایجاد شده در خصوص سخنان وی که کارشناسان محیط زیست را مریض خطاب کرده بود، گفت: کارشناسان محیط زیست مریض نیستند، آنهایی که ما را به سمت مریضی می برند مریض هستند.

وی همچنین یاد ۳ سردار شهید حرم لرستان را در صحن شورای شهر تهران گرامی داشت و از شهرداری درخواست کرد در ماه رمضان به دلیل استفاده شبانه از بوستان ها فعالیت های  تفریحی بیشتری پیش بینی کنند.

در جلسه امروز شورای شهر تهران پس از نطق حافظی در خصوص انتقاد به تلفیق سال ۹۰ شهرداری تقی پور طی تذکری آیین نامه ای اعلام کرد: در قوانین شوراها ماده ای در خصوص تصویب گزارش تلفیق در صحن شورا وجود ندارد و به نظر می رسد برخی ورای قانون سخن می گویند.

حکیمی پور در تذکری آیین نامه ای اعلام کرد سخنان حافظی در چارچوب قوانین شوراست اما تذکر سرخو برخلاف قوانین شورا است زیرا مدیریت شهری در این حوزه مسئولیتی ندارد.

هادی ساعی نیز در خصوص گزارش تلفیق سال ۹۰ شهرداری گفت: تا کنون این گزارش به شورا ارائه نشده بهتر بود اصلا این گزارش به شورا داده نمی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از تاخیر ارائه گزارش تلفیق سال ۹۰ شهرداری پایتخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات