بجنورد میزبان سمینار تغذیه ورزشکاران و مکمل‌های ورزشی شد

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سمینار تغذیه ورزشکاران و مکمل‌های ورزشی با حضور دکتر سید علی کشاورز، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر محمد حضوری، رئیس کمیته کشوری تغذیه ورزشی از ساعت 8 صبح به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستان امام رضا (ع) پیگیری خواهد شد.

محمد فرحی افزود: این سمینار ویژه متخصصان و پزشکان عمومی، داروسازان، کارشناسان تغذیه، صنایع غذایی، فیزیولوژی ورزشی، ژنتیک، تربیت‌بدنی، پرستاری، مامائی و پیراپزشکی بوده و دارای امتیاز آموزش مداوم است.

وی تصریح کرد: در این سمینار بحث‌های تغذیه کاربردی در ورزش، تغذیه در رشته‌های ورزشی استقامتی و قدرتی و طبقه‌بندی و معرفی مکمل‌های ورزشی و غیره اشاره خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بجنورد میزبان سمینار تغذیه ورزشکاران و مکمل‌های ورزشی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات