۹۸ درصد خانوارهای شهری قزوين از نعمت گاز طبيعی بهره مندهستند

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری در این باره اظهار کرد: در حال حاضر ۹۸ درصد خانوارها شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مندند كه با گازرسانی به شهرهای رازمیان، معلم كلایه و سیردان درآینده ۱۰۰درصد شهرهای استان از گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: هم اكنون از مجموع ۲۵ شهر استان، ۲۲ شهر از نعمت گاز بهره مند هستند كه شامل ۳۶۳ هزار مشترک گاز هستند.

بوشهری بیان کرد: با برنامه ریزی صورت پذیرفته در شهریور ماه امسال و همزمان با هفته دولت دو شهر معلم كلایه و رازمیان نیز با پیش بینی ۱۲۰۰ مشترک گازدار خواهند شد.

مدیرعامل شركت گاز استان قزوین درخصوص گازرسانی به روستاهای استان نیز اظهار داشت: اقدامات شاخصی در راستای توسعه خدمات گازرسانی به روستاها در ۳ سال دولت تدبیر و امید انجام گرفته كه مهمترین آنها برنامه ریزی و گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان است.

وی با اشاره به این موضوع كه هم اكنون ۷۴درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند گفت: با اتمام پروژه های گازرسانی در دست اقدام درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان از ۷۴درصد به ۸۳درصد افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل شركت گاز استان قزوین اظهار امیدواری کرد: با توسعه طرح های گازرسانی در استان شاهد شكوفایی روستاهای منطقه در حوزه های مختلف باشیم.

بوشهری همچنین درخصوص تحویل گاز به نیروگاه برق شهید رجایی بیان کرد: در سال گذشته  ۲ میلیارد و۱۵۵ میلیون متر مكعب گاز تحویل شده كه با افزایش ۶۰ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل ركوردی در تحویل گاز به این نیروگاه می باشد. وی مقدار گاز تحویلی به نیروگاه در سال ۹۴ را معادل ۵۰ درصد مصرف استان دانست و اظهار امیدواری کرد در سال ۹۵ این مقدار افزایش یابد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۹۸ درصد خانوارهای شهری قزوين از نعمت گاز طبيعی بهره مندهستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات