جهاد دانشگاهی واحد جهرم تا پایان خردادماه تعطیل می‌شود

جهاد دانشگاهی رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: جهاددانشگاهی واحد جهرم در یک سال ونیم گذشته سیر نزولی داشته است و در صورتی که این شرایط تغییر نکند تا پایان خردادماه به صورت دائمی یا موقت تعطیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جهرم،  مسعود رستگار شامگاه دوشنبه درجمع خبرنگاران اظهار داشت: در هر سال 4500کارآموز داریم و این نهاد مجوز بیش از 400رشته را داردکه بسته به نیاز هرکدام ازشهرستان‌های استان به آموزش آنها می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی واحد جهرم در یک سال و نیم گذشته سیر نزولی داشته است، گفت: در صورتی که این وضعیت تا پایان خردادماه تغییر نکند این واحد به صورت موقت یا دائمی تعطیل می‌شود. 

رئیس جهاد دانشگاهی فارس افزود: جهاد دانشگاهی مکلف است براساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خود را در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال ادامه دهد. 

وی با اشاره به دستاوردهای جهاد دانشگاهی درسطح ملی و استانی اظهارداشت: نمونه‌ای از دستاوردهای این نهاد در حوزه نانو در زمینه لاستیک خودرو است که  از مزایای این طرح  کاهش آلودگی محیط و ترمزپذیری خودرو  است. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهاد دانشگاهی واحد جهرم تا پایان خردادماه تعطیل می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات