نماز جمعه این هفته در مصلی بزرگ اصفهان برگزار می‌شود

مصلی اصفهان مدیرعامل مصلی اصفهان گفت: در حال حاضر کف، سقف، سرویس‌های بهداشتی و ورودی این پروژه تکیمل شده و نماز جمعه این هفته اصفهان در محل مصلی برگزار می‌شود.

ابراهیم پرچمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهانپیرامون تکمیل پروژه مصلی اصفهان اظهار داشت: با توجه به شرایط فراهم شده در مصلی اصفهان این مکان آماده برگزاری نماز جمعه است. با توجه به فضای مصلی اصفهان، نماز جمعه این هفته اصفهان این محل برگزار می‌شود.

مدیرعامل مصلی اصفهان درباره بودجه تکمیل پروژه مصلی گفت: هنوز بودجه برای این پروژه تزریق نشده و پروژه مصلی با امدادهای غیبی پیش می‌رود.

وی با اشاره به اعتبارات مورد نیاز مصلی اصفهان برای تکمیل تصریح کرد: مصلی اصفهان برای تکمیل 100 درصدی به 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

پرچمی با اشاره به وضعیت کلی پروژه مصلی گفت: در حال حاضر کف، سقف، سرویس‌های بهداشتی و ورودی این پروژه تکیمل شده و آماده برگزاری نماز جمعه است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماز جمعه این هفته در مصلی بزرگ اصفهان برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات