موافقت با عفو و تخفیف مجازات 161 نفر از زندانیان استان یزد

زندان دیه دبیر کمیسیون عفو، تخفیف و تبدیل مجازات محکومان استان یزد از موافقت با عفو و تخفیف مجازات ۱۶۱ نفر از زندانیان استان یزد در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسینم از یزد به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، محمدرضا حداد اظهار داشت: در طول سال گذشته 11 جلسه کمسیون عفو استان به اتفاق اعضا تشکیل شد که در این جلسات 311 در خواست متقاضیان عفو مطرح و مورد بررسی و اظهار نظر قرار گرفت.
وی اظهار داشت: از درخواست‌های واصل شده به دبیرخانه کمسیون، 128 مورد مربوط به جرائم عمومی و 183 مورد نیز مرتبط با جرایم دادگاه انقلاب بوده است.
این مقام قضایی خاطرنشان کرد: از مجموع درخواستهای موافقت شده با عفو و یا تخفیف مجازات محکومان، 69 مورد مربوط به جرایم عمومی و 92 مورد نیز مربوط با جرایم دادگاه‌های انقلاب بوده است.
وی از عفو 30 نفر از محکومان به مجازات اعدام محکوم شده بودند خبر داد و گفت: با بررسی همه جوانب پرونده‌های طرح شده که محکومین آنها به مجازات اعدام روبرو بودند کمسیون عفو استان، 30 نفر را مشمول استفاده از عفو و تخفیف مجازات دانست.
انتهای پیام/
اسامی و خلاصه پرونده محکومان مورد موافقت عفو و تخفیف مجازات که در کمسیون استانی مورد موافقت قرار گرفته به کمسیون مرکزی عفو ، تخفیف مجازات محکومان جهت تأیید نهایی ارسال گردیده است.

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موافقت با عفو و تخفیف مجازات 161 نفر از زندانیان استان یزد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات