13 هزار واحد مسکونی توسط خیران مسکن‌ساز در سراسر کشور احداث می‌شود

مسکن مهر بلکو مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز با اشاره به تعهد ساخت ۳۰ هزار واحد مسکن توسط انجمن خیران مسکن‌ساز گفت:‌ از این تعداد واحد مسکونی ساخت ۱۷ هزار واحد به اتمام رسیده است و ۱۳ هزار واحد نیز در حال احداث است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، کیومرث سلگی صبح امروز در جلسه هیئت امنای انجمن خیران مسکن‌ساز استان اردبیل اظهار داشت: جذب مشارکت‌های مردمی در راستای ایجاد سرپناه و مسکن برای محرومان از مهمترین اهداف انجمن خیران مسکن‌ساز بوده که در این زمینه تلاش و فعالیت می‌کند.

وی ایجاد انجمن خیران مسکن‌ساز را در راستای احیای حساب 100 امام دانست و بیان کرد:‌ تاکنون در سطح کشور اقدامات و کارهای خوب و مطلوبی توسط این انجمن برای محرومیت‌زدایی و ایجاد مسکن برای محرومان انجام شده است و این اقدامات تداوم می‌یابد.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز با اشاره به تعهد ساخت 30 هزار واحد مسکن توسط انجمن خیران مسکن‌ساز گفت:‌ از این تعداد واحد مسکونی ساخت 17 هزار واحد به اتمام رسیده و بقیه نیز با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

سلگی با تاکید بر ایجاد انجمن در 4 شهرستان استان اردبیل تصریح کرد:‌ انتظار می‌رود تا این امر در 3 ماهه دوم سال پیگیری شده و به نتیجه برسد تا شاهد اقداماتی شایسته در استان اردبیل با فعالیت این انجمن باشیم.

وی افزود:‌ در استان اردبیل اقدامات خوبی توسط این انجمن انجام شده که انتظار می‌رود با استفاده از ظرفیت‌های استان در این حوزه شاهد ارتقای جایگاه انجمن خیران مسکن‌ساز استان و توسعه فعالیت‌های آنها برای رسیدن به اهداف تعیین‌شده باشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «13 هزار واحد مسکونی توسط خیران مسکن‌ساز در سراسر کشور احداث می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات