آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ به دنبال جانشین طارمی و قطعی کردن جذب حسینی و امیری

پرسپولیس در حالی بازیکنانی را به جمع خود اضافه کرده که هنوز خیالش از خط دفاعی و حمله راحت نشده است. به گزارش نامه نیوز، پرسپولیسی ها همچنان درگیر نقل و انتقالات هستند و فعلا دو بازیکن جدید خریده اند و دو بازیکن سابق نیز بازگشته اند.
ماندنی و رفتنی هاتا به اینجا از جمع نفرات فصل گذشته حضور 16 بازیکن قطعی شده  و جدایی  10 بازیکن محتمل.   نورالهی، انصاری، مسلمان، رضائیان، احمدزاده، لوبانف، ماریچ، عالیشاه، کامیابی نیا، کمندانی، علیپور، زاهدی، آینه چی و رحمتی نفراتی هستند که حضور آنها قطعی و بازیکنانی نظیر خالقی فر، حاتمی، نورمحمدی، طارمی، مکانی، محسن زاده، اومانیا، بنگر، حیدریه و کفشگری نیز قطعی و محتمل !بنگر  هنوز کمی  شانس ماندن دارد.
ورودی هاکنعانی زادگان و ماهینی با پایان دوره خدمت سربازی بار دیگر به پرسپولیس باز خواهند گشت. اما طبق قانون سهمیه محسوب نمی شوند. فاطمی هم باید برگردد اما چون بزرگسال محسوب می شود مثل محسن زاده و احتمالا حیدریه به دلیل کم بودن جا در لیست هجده بزرگسال رفتنی می شود. پرسپولیس تا به اینجا همچنین بیرانوند و ساسان انصاری را به خدمت گرفته و پیوستن جلال حسینی حتمی است. مذاکره با امیری، مهرداد محمدی، کاوه رضایی، شجاع خلیل زاده و ترابی ادامه دارد هر چند که شاید جذب شجاع و ترابی منتفی شود. علی کریمی هافبک دفاعی سپاهان هم که مدنظر برانکو بود مثل سعید اقایی منتفی شده. جذب وحید امیری  نیز طی روزهای اینده احتمالا نهایی خواهد شد. در صورت جذب سیدجلال و امیری تنها 2 جالی خالی خواهد داشت که آن دو جای خالی را به یک مهاجم و یک مدافع چپ اختصاص خواهند داد. کاوه رضایی و شجاع خلیل زاده گزینه های مدتظر باشگاه برای مذاکرات بعدی هستند و باید دید پرسپولیس در نهایت چه بازیکنی را جایگزین مهدی طارمی خواهد کرد. صحبت از حضور نانگ یا یک مهاجم کروات هم مطرح شده است.
بزرگسالان و بحران پرشدن لیست هجده نفرهعالیشاه، ماریچ، لوبانف، احمدزاده، رضائیان، مسلمان، انصاری، نوراالهی، کنعانی زادگان، ماهینی، بیرانوند و ساسان انصاری بازیکنانی هستند که فعلا لیست نفرات بزرگسال پرسپولیس را تشکیل داده اند. البته هنوز با عالیشاه و ماریچ تمدید نشده و شاید با لوبانوف فسخ شود تا جا در لیست بزرگسالان باز شده و گلر دوم زیر 23سال جانشین لوبانوف شود و به جای او یک خارجی در دفاع چپ یا میانی جذب شود. هر تیم می تواند هجده بزرگسال داشته باشد.
شش زیر 23سال و 3جای خالیعلی علیپور، کمندانی، قدیمی پور، اینه چی، رحمتی و زاهدی شش بازیکنی هستند که در فهرست زیر 23 ساله های تیم قرار گرفته اند.هر تیم می تواند 9 زیر 23سال جذب کند.احتمالا توافق با الوان زاده گوش چپ زیر 23سال نفت مسجد سلیمان نیز رسمی شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ به دنبال جانشین طارمی و قطعی کردن جذب حسینی و امیری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات