پارتی‌بازی لاریجانی برای تکیه برادرزنش بر صندلی ریاست

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی جهانبخش محبی‌نیا، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با اعلام تذکری با تاکید بر اینکه قصد مچ‌گیری ندارم، گفت: طبق ماده ۱۹ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نواب رئیس به ترتیب آراء به عنوان نایب رئیس اول و دوم انتخاب می شوند و در غیاب ریاست مجلس اداره جلسه را برعهده دارند.

وی خطاب به مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: با حضور آقای پزشکیان در صحن علنی جلوس شما را بر تخت ریاست مجلس دارای ایراد می‌دانم.

در ادامه علی مطهری، نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را در غیاب لاریجانی برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر خاطرنشان کرد: وقتی آقای رئیس، بنده را صدا کردند، آقای پزشکیان حضور نداشتند. تصمیم ایشان بود شما هم مچ‌گیری نکنید و مته به خشخاش نگذارید.

به گزارش مهر، علی لاریجانی در حالی که در جایگاه ریاست حضور داشت، از طریق حسن زمانی، مشاورش، علی مطهری را برای جلوس بر صندلی ریاست صدا کرد.

در زمانی که علی مطهری برای اداره جلسه فراخوانده شد و بر این صندلی تکیه داد، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس در صحن علنی حضور داشت و با نمایندگان صحبت می کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پارتی‌بازی لاریجانی برای تکیه برادرزنش بر صندلی ریاست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات