صانعی: زمان پیشنهادی ایتالیا با برنامه های ما همخوانی نداشت

صانعی: زمان پیشنهادی ایتالیا با برنامه های ما همخوانی نداشت
مدیر فنی تیم ملی فوتسال آقایان درباره برگزاری بازی با ایتالیا گفت: با توجه به اینکه کشور ایتالیا ماه آگوست را برای برگزاری بازی دوستانه پیشنهاد داده بود، متاسفانه برنامه های ما در آن ماه تکمیل بود و درصدد آن هستیم تا زمان دیگری را پیشنهاد بدهیم.علی صانعی مدیر فنی تیم ملی فوتسال آقایان درباره لغو اردوی ایتالیا گفت: از ابتدا حضور یا عدم حضور در این کشور به طور رسمی اعلام نشده بود. طی مذاکراتی که با این کشور مبنی بر برگزار دیدار دوستانه داشتیم، قرار شد تا تاریخ پیشنهادی خود را به ما اعلام کنند.


وی در ادامه بیان کرد: مسئولین ایتالیا در نامه ای به ایران ماه آگوست (10 مرداد تا 10 شهریور) را پیشنهاد دادند که در این زمان رقابتهای لیگ فوتسال شروع می شود. سپس تیم ملی به تورنمنت تایلند اعزام خواهد شد و پس از بازگشت از تایلند، دو بازی در تاریخ 7 و 8 شهریورماه با ازبکستان برگزار خواهیم کرد. عملا در این مدت زمانی برگزاری بازی و یا اردوی تدارکاتی در ایتالیا مقدور نیست.


مدیر فنی تیم ملی فوتسال ادامه داد: البته مذاکرات خود را برای تغییر تاریخ و انجام بازی دوستانه ادامه می دهیم تا بتوانیم تدارکات مناسبی برای حضور در جام جهانی کلمبیا داشته باشیم.


وی در پایان گفت: همانطور که می دانید برای گرفتن ویزا و خروجی برای حضور در جام جهانی کلمبیا باید به کشور دیگری مراجعه کنیم چرا که کلمبیا در ایران سفارت ندارد. بر همین اساس اگر قرار بود تا به ایتالیا سفر داشته باشیم از لحاظ گرفتن خروجی و ویزا با مشکل مواجه می شدیم. هدف ما این است تا بهترین تدارکات را برای تیم ملی فراهم کنیم تا بازیکنان با آمادگی کامل در بازیهای پیش رو حضور داشته باشند.
#1varzesh #ایتالیا #بازی #تیم_ملی #فوتسال #کلمبیا #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صانعی: زمان پیشنهادی ایتالیا با برنامه های ما همخوانی نداشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات