سرمایه گذاران آلمانی در ساخت بیمارستان در منطقه آزاد اروند مشارکت می کنند

سید مهدی موسوی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت:بر اساس توافق، سازمان منطقه آزاد اروند با همکاری دانشکده علوم پزشکی آبادان مجوزهای لازم و زیرساخت ها نظیر زمین برای ساخت بیمارستان را برای این گروه سرمایه گذار فراهم می کند.
موسوی گفت: با ساخت و تجهیز بیمارستان و مراکز درمانی جدید در منطقه آزاد اروند، گام مهمی در مسیر سلامت مردم، گردشگران و مسافران ورودی به این منطقه برداشته می شود.
وی همچنین از احداث آزمایشگاه غذا و دارو در منطقه آزاد اروند به منظور کاهش هزینه های وارد کنندگان مواد غذایی و بهداشتی در منطقه خبر داد و بیان داشت:تجهیزات خریداری شده برای این آزمایشگاه، به لحاظ شاخص های آزمایشگاهی در رده برتر کشوری قرار می دهد.
مدیر اداره سلامت سازمان منطقه آزاد اروند گفت:با توجه به حجم ورود کالای ملوانی به منطقه آزاد اروند و نبود آزمایشگاه غذا و دارو، کالاهای وارداتی برای دریافت تاییدیه بهداشتی می بایست به اهواز و یا تهران ارسال می شد که با راه اندازی این مرکز، آزمایش های مورد نیاز در این آبادان انجام می شود.
وی همچنین به طرح مونتاژ خودروهای ویژه آمبولانس با حمایت سازمان منطقه آزاد اروند و مشارکت بخش خصوصی در خرمشهر اشاره کرد و بیان داشت:خط مونتاژ و تجهیز آمبولانس بر اساس آخرین استانداردها و زیر نظر فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان انجام می شود.
به گزارش ایرنا وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در نمایشگاه مطبوعات امشال گفته بود:این وزارت از سرمایه گذارانی که به سرمایه گذاری در حوزه توریسم سلامت مناطق آزاد تمایل دارند، حمایت می کند.
سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: از مسئولان مناطق آزاد نیز، انتظار داریم وزارت بهداشت را در توسعه بهداشت و درمان این مناطق کمک کنند تا کمبودها در این عرصه کاهش یابد.
شهرستان های آبادان و خرمشهر در منطقه آزاد اروند قرار دارند.
3015/6125

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمایه گذاران آلمانی در ساخت بیمارستان در منطقه آزاد اروند مشارکت می کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات