نقص فنی مانع فرود پرواز تهران- نجف شد

نقص فنی هواپیما موچب شد مسافران پرواز تهران - نجف اشرف پیش از فرود در فرودگاه نجف به تهران بازگردند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یک فروند هواپیمایی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که قرار بود ساعت شش صبح امروز جمعه به مقصد نجف اشرف پرواز کند پس از تاخیری هفت ساعته عازم نجف اشرف شد اما به دلیل نقص فنی پیش از فرود مجددا به تهران بازگشت.
جعفرزاده مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در این خصوص توضیح داد: تاخیر اولیه این پرواز به دلیل تاخیر ورودی پرواز بوده است این پرواز ساعت چهارده و یازده دقیقه تهران را به مقصد نجف اشرف ترک می کند اما به دلیل نقص فنی مجددا به تهران بازمی گردد.
وی گفت: این نقص فنی هیچ خطری برای مسافران پرواز در هنگام فرود در پی نداشت اما چون در فرودگاه نجف امکانات کافی برای تعمیر وجود نداشت هواپیما مجبور شد پیش از فرود به تهران بازگردد.
جعفرزاده خاطرنشان کرد: حداکثر تا ساعت 20 یک پرواز جایگزین، مسافران این پرواز را به نجف اشرف منتقل خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقص فنی مانع فرود پرواز تهران- نجف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات