27 فدراسیون جهانی با کانال المپیک قرارداد بستند

27 فدراسیون بین‌المللی با کانال تلویزیونی المپیک قرار بستند اما فدراسیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی همچون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی و فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل هنوز در این پروژه‌‌ شرکت نکردند. خبرگزاری ایسنا: تنها هشت فدراسیون جهانی هنوز با کانال  المپیک قراردادی نبستند که پنج فدراسیون، تابستانی و سه فدراسیون، زمستانی هستند. هنوز تاریخ دقیق آغاز به کار این کانال مشخص نیست.
 
هشت فدراسیونی که هنوز قرارداد نبستند عبارتند از: فدراسیون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی، فیفا، اتحادیه دوچرخه‌سواری، فدراسیون هندبال، فدراسیون والیبال، اتحادیه اسکیت، اتحادیه تیراندازی در حال اسکی، فدراسیون لوژسواری.
 
مسئول سرویس کانال  المپیک اعلام کرد در حال مذاکره با دیگر فدراسیون های جهانی از جمله فیفا و فدراسیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جهانی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی هستند.
 
IOC اعلام کرده است این کانال، مسابقات را به صورت زنده پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و اخبار  المپیک را همراه با معرفی ورزشکاران به نمایش خواهد گذاشت. همچنین در این کانال برنامه‌های آموزشی درباره علم و تغذیه ورزش نیز منتشر خواهد شد. 
 
توماس باخ، رییس IOC (کمیته بین المللی المپیک) در این باره گفت: کانال المپیک راه ارتباط جنبش المپیک با جوانان را تغییر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. فدراسیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جهانی از این کانال استقبال کردند. امیدواریم برنامه‌های خوبی در این  کانال پخش شوند. به زودی تاریخ شروع کار این کانال را اعلام خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «27 فدراسیون جهانی با کانال المپیک قرارداد بستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات