فروش نرم افزار بانکداری به بانک ایرانی توسط شرکت سوئیسی

شرکت نرم افزاری تمنوس سوئیس، در آستانه انعقاد قراردادی با یک بانک ایرانی در زمینه فروش یک نرم افزار بانکداری مرکزی و دیجیتال قرار دارد.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اینترنتی باکینگ تک، شرکت نرم افزاری تمنوس سوئیس، در آستانه انعقاد قراردادی با یک بانک ایرانی در زمینه یک نرم افزار بانکداری مرکزی و دیجیتال قرار دارد.

بر اساس این گزارش، تمنوس در حال مذاکره با بانک آینده است. این بانک ایرانی ارائه کننده خدمات بانکی خرده فروشی و تجاری است.

سیستم هایی که قرار است در این معامله به فروش برسند، شامل پلتفرم بانکی مرکزی تی24 و نرم افزار تمنوس کانکت برای کانال های دیجیتالی است.شرکت تمنوس اظهارنظری در این باره نکرده است.

بانک آینده در سال 2009 تاسیس شده و به بانک تات شهرت دارد. این بانک 14 شعبه در تهران و 50 شعبه در شهرهای مختلف ایران دارد.

شرکت تمنوس بیش از ده سال پیش از طریق یک قرارداد بانکی با پست بانک ایران، وارد بازار بانکداری این کشور شده بود.

تمنوس همچنین با شرکت پارس تامین، تامین کننده ایرانی فن آوری و خدمات همکاری دارد. پارس تامین خدمات تی 24 را به موسسات مالی ایرانی ارائه می دهد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فروش نرم افزار بانکداری به بانک ایرانی توسط شرکت سوئیسی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات