توضیحات سازمان میراث درباره گران فروشی کاخ جهانی

به دنبال انتشار گزارش گران فروشی بلیت ورودی کاخ جهانی گلستان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توضیحاتی را با هدف رفع ابهام مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا؛ سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این توضیحات تاکید کرده است: «مدیریت مجموعه و کارکنان گلستان هیچ گونه دخل و تصرف و یا فروش به غیر از تعرفه های مصوب را نداشته اند.»

در توضیحات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در واکنش به گزارش خبرگزاری ایسنا با عنوان «هزینه اضافیِ مهمانان خارجی در کاخ گلستان» که روز شنبه پانزدهم خرداد 1395 در این خبرگزاری منتشر شد، آمده است:

«همانگونه که مستحضرید بلیت های فروش برای بازدیدکنندگان جزء اوراق بهادار محسوب می شود که این اوراق طبق ضوابط و دستورالعمل های سازمان مرکزی در نرخ گذاری های مصوب به موزه ها واگذار و پس از طی تشریفات مربوطه از سوی امور مالی در اختیار بلیط فروشی قرار می گیرد. این به آن معنی است که مدیریت مجموعه و کارکنان هیچگونه دخل و تصرف و یا فروش به غیر از تعرفه های مصوب را نداشته و اوراق بهادار هم به تناسب نیاز و ضرورت در اختیار موزه کاخ گلستان قرار می گیرد.

در مواقعی که ذخیره اوراق بهادار رو به اتمام می گذارد، پس از درخواست مورد نیاز برای ارسال اوراق بهادار در مدت زمان کوتاهی، این اوراق به واحد مالی کاخ رسانده و تحویل داده می شود.

در ادامه لازم است به چند نکته اشاره شود:

1. به علت دیر رسیدن بلیت و به اصرار راهنماها و کمبود وقت، دو عدد بلیط هشت هزار تومانی فروخته شده است.
2. در ازاء 1000 تومان اضافه دریافتی از بازدیدکنندگان، دعوت شده است که از موزه حوضخانه به صورت رایگان بازدید به عمل آورند.
3. در صورت نارضایتی تورگردانان، ضرورت داشت این موضوع به مدیریت و حراست و روابط عمومی اطلاع داده شود تا اقدامات لازم معمول شود.
4. نظر به اینکه بلیت ها جزء اوراق بهادار محسوب می شوند لازم است این اوراق در مخازن نگهداری و به مرور در اختیار متصدیان فروش بلیط قرار گیرد.

لازم به ذکر است به اطلاع برساند که بزودی بلیت الکترونیکی کاخ گلستان فعال می شود.»

کاخ گلستان ، سازمان میراث فرهنگی هم رسانیفیسبوکلینکداینتوئیتر دیدگاه شما Comment *CAPTCHAاین سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد. سوال ریاضی * 6 + 2 = این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد. Leave this field blank 1 اخبار جدید ^ اسپهبد خورشید فقط یک غار نیست اسپهبد خورشید فقط یک غار نیست اسپهبد خورشید فقط یک غار نیست، پیشتر از غار استفاده جنگی می بردند و می توان آن را قلعه هم نامید. این غار به عنوان دژی طبیعی، همواره مورد استفاده اسپهبدان طبرستان بوده است... ^ ورود هیات های خارجی به قم برای سرمایه گذاری گردشگری ورود هیات های خارجی به قم برای سرمایه گذاری گردشگری طی بازدیدی که یک هیات چینی از ظرفیت های گردشگری استان داشت، 2 تفاهم نامه بین استان های گانسو چین و قم امضا شد... ^ چرا توقف فروش ارز ارزان به مسافران خارج از کشور ضروری است؟ چرا توقف فروش ارز ارزان به مسافران خارج از کشور ضروری است؟ فروش ارز ارزان تر به مسافران تفریحی، این انگیزه را در بخشی از مردم ایجاد می کند که دست کم یک بار در سال به سفر خارجی بروند... خبرهای جدید ادامه ... آغاز پرواز رفت و برگشت تهران - آستاراخان توضیحات سازمان میراث درباره گران فروشی کاخ جهانی اسپهبد خورشید فقط یک غار نیست ورود هیات های خارجی به قم برای سرمایه گذاری گردشگری اظهارنظر مدیرکل میراث فارس درباره سرقت کاشی های نصیرالملک چرا توقف فروش ارز ارزان به مسافران خارج از کشور ضروری است؟ عمان در جایگاه نخست رشد گردشگری خاورمیانه بررسی مثبت یا منفی بودن طرح یارانه سفر رکوردی تازه برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران خبرهای پربازدید تهدیدها و فرصت های گردشگری در قشم مشاور دبیرکل سازمان ملل از کاخ نیاوران دیدن کرد اسپهبد خورشید فقط یک غار نیست صدور مجوز اوفک برای فروش ایرباس تا پایان ژوئن ناجا با مراکز پذیرایی بدون مجوز در ماه رمضان برخورد می کند اقامتگاه بومگردی برند گردشگری ایران گردشگری جامعه محور گزارش و مصاحبه های گردشگری کانال رسمی دنیای سفر عضویت شما در خبرنامه ثبت شد sample@website.com سرویسهای خبری گردشگری هتلداری تورگردانی میراث فرهنگی صنایع دستی محیط زیست حمل و نقل تکنولوژی آموزش ویژه دنیای سفر گوناگون از دنیای سفر چند رسانه ایدنیای سفر درباره دنیای سفر تبلیغات در دنیای سفر بازارچه سفرعضویت در خبرنامه facebooktwittergoogle plusinstagramrss با نام بردن از "خبرگزاری دنیای سفر" در بهره گیری از نوشته ها، تلاش ما را ارج نهید. ©1395 Donyaye Safar

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات سازمان میراث درباره گران فروشی کاخ جهانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات