90 هزار کردستانی از خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی استفاده کردند

به گزارش ایرنا، دکتر فریدون خدابنده لو روز سه شنبه در نشست با فرماندار ویژه سقز با بیان اینکه یکی از برنامه های اصلی این سازمان گسترش دولت الکترونیک است، افزود: ارایه خدمات غیر حضوری راهی به سوی دولت الکترونیک است و باعث رضایتمندی بیشتر مردم می شود.
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی بسترساز تحقق عدالت اجتماعی است اظهار کرد: در حال حاضر 750 هزار نفر در استان کردستان و 100 هزار در شهرستان سقز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
فرماندار ویژه سقز نیز با بیان اینکه خدمات الکترونیک رضایت مندی بیشتر و صرفه جویی قابل توجهی خواهد داشت خواستار گسترش خدمات الکترونیک توسط سازمان تامین اجتماعی این شهرستان شد.
علی اکبر ورمقانی با اظهار اینکه تامین اجتماعی از اداره هایی است که بیشترین ارباب رجوع را دارد خواستار تکریم بیشتر مراجعه کنندگان شد.
وی عنوان کرد: ارایه خدمات در اداره تامین اجتماعی سقز رضایت بخش است و این امر نشانه همراهی و همدلی مجموعه در ارایه خدمات به مردم شریف و قدرشناس این شهرستان است.
در پایان این نشست حسن رحمانی به عنوان رییس تامین اجتماعی شهرستان سقز حکم انتصاب گرفت.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
7249/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «90 هزار کردستانی از خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی استفاده کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات