درخواست بررسی شلاق خوردن کارگران

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران نسبت به حادثه شلاق خوردن کارگران معدن تکاب واکنش نشان داد و خواستار رسیدگی به آن شد. خبرگزاری مهر: رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران نسبت به حادثه شلاق خوردن کارگران معدن تکاب واکنش نشان داد و خواستار رسیدگی به آن شد.

محسن سرخو در صحن علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه در ۱۰ روز گذشته واقعه ای تلخ تمام محافل اجتماعی و جامعه کارگری را در بهت و حیرت فرو برد گفت: این اتفاق در کشور بی سابقه بوده و تاکنون نظیر آن را نداشتیم و آن شلاق خوردن تعدادی کارگر معدن طلا در آذربایجان غربی که به خاطر خواسته های صنفی خود به حکم قضایی محکوم به شلاق خوردن شده اند.

وی ادامه داد: وظیفه اصلی مدیران رسیدگی به امور صنفی و نیازهای جامعه کارگری است، کارگری که در چنین مشاغل سخت و زیان آوری متحمل رنج و زحمات بسیار هستند نباید پاسخ شان شلاق باشد.

سرخو از ریاست قوه قضاییه و وزیر کشور درخواست کرد هیاتی را برای بررسی این موضوع مشخص کند تا التیامی بر تن رنجور این کارگران باشد تا دیگر چنین وقایعی در کشور تکرار نشود.

سرخو اضافه کرد: این حادثه بسیار دردناک است که امیدوارم واکنش مناسبی نسبت به آن ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست بررسی شلاق خوردن کارگران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات