رامين ناصر نصير در «دور همی»

رامین ناصر نصیر این روزها بیشتر در حوزه تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. حضور این بازیگر در بخش های نمایشی «دور همی» به زودی اتفاق می افتد. همچنین صحبت هایی برای بخش دوم سریال « شهرزاد» شده است و این بازیگر نیز دراین سریال ایفای نقش خواهد کرد. وی روزنامه بانی فیلم: رامین ناصر نصیر این روزها بیشتر در حوزه تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. حضور این بازیگر در بخش های نمایشی «دور همی» به زودی اتفاق می افتد. همچنین صحبت هایی برای بخش دوم سریال « شهرزاد» شده است و این بازیگر نیز دراین سریال ایفای نقش خواهد کرد. وی در حال حاضر در نمایش «مجلس ضربت خوردن» به کارگردانی محمد رحمانیان و نمایشنامه ای از بهرام بیضایی ایفای نقش می کند. او از بی مخاطب شدن تلویزیون گله مند است و این شرایط را مانعی برای حضور بیشتر هنرمندان در تلویزیون می داند.

حضور در برنامه تلویزیونی «دور همی»

وی درباره فعالیت های اخیرخود به ما توضیح می دهد:« قرار است به زودی در بخش نمایشی برنامه «دورهمی» ایفای نقش کنم. فعالیت من در این نمایش هنوز آغاز نشده است و برخی تغییرات در بین بازیگران حاضر مشخص نیست. همچنین صحبت هایی برای حضور در بخش دوم سریال «شهرزاد» نیز شده است ، اما این مجموعه در مرحله بازنویسی متن است و شروع پیش تولید این اثر منوط به رضایت حسن فتحی از متن است». وی در ادامه می افزاید:« نمایش « مجلس ضربت زدن» به کارگردانی محمد رحمانیان و نویسندگی بهرام بیضایی نیز در تئاتر شهر اجرا می شود و من از بازیگران این نمایش هستم».

ناصر نصیر در پایان می گوید:« مشکلات تلویزیون عمده است و صرفا با تغییر مدیریت حل نمی شود. اراده بزرگتری برای حل همه این مشکلات ، از جمله بودجه تلویزیون و رویکردهای کلی این رسانه نیاز است. در حال حاضر هر سه حوزه تلویزیون ، سینما و تئاتر دچار مشکلاتی است ، اما در ۳۰ سال گذشته ،‌ رغبت من و سایر همکارانم برای حضور در تلویزیون هر روز کمتر شده است. امیدوارم مدیر جدید فاصله بین مخاطب و تلویزیون را کم کند تا هنرمندان نیز به فعالیت در این رسانه مشتاق باشند».

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رامين ناصر نصير در «دور همی»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات