فیلم: بهنوش بختیاری از «ترنس ها» گفت

احسان علیخانی در اولین برنامه ماه عسل ٩٥ از میهمانان بازیگر زن برنامه خواست تا موضوعاتی که دوست دارند در طول این سی روز مطرح شود را بیان کنند. برترین ها: احسان علیخانی در اولین برنامه ماه عسل ٩٥ از میهمانان بازیگر زن برنامه خواست تا موضوعاتی که دوست دارند در طول این سی روز مطرح شود را بیان کنند.

 بهنوش بختیاری درحالی که برای مطرح کردن موضوع دلخواهش دودل بود با تأملی گفت: من خیلی دوست دارم شما درباره "ترنس"ها صحبت کنید. خانم هایی که ظاهر زنانه دارند و روحیه مردانه و بالعکس. این یک آسیب اجتماعی است که وجود دارد و تعداد این افراد هم کم نیست.

فیلم: موضوع ماه عسل از زبان صادقانه بهنوش بختیاری

علیخانی پس از این پیشنهاد گفت: این مسئله ای است که در جامعه وجود دارد و استفتائات شرعی درباره اش انجام شده و ممکن است عده ای درگیر آن باشند.

بختیاری عنوان کرد تعداد این افراد کم نیست و خودش هم میخواهد درباره این موضوع مستندی بسازد. او همچنین با ارائه پیشنهاد و ایده ای دیگر به علیخانی گفت: من خیلی دوست دارم شما در ماه عسل درباره خودکشی و افسردگى های فراوان برخی از آدمهای کشورم هم صحبت کنید که آمارش هم کم نیست.
 
علیخانی در پاسخ گفت حتما روی موضوعاتی که گفتید فکر می کنیم و ممنون که صراحت به خرج دادید هرچند که من با شما در جمعیت آماری این پدیده ها تفاهم ندارم.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: موضوع ماه عسل از زبان صادقانه بهنوش بختیاری

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیلم: بهنوش بختیاری از «ترنس ها» گفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات