اعتراض تقی پور به تذکر مالی حافظی

رضا تقی پور - رضا تقی‌پور - مجید سخنگوی شورای شهر تهران به تذکر حافظی در خصوص گزارش تفریغ بودجه شهرداری تهران اعتراض کرد و گفت: نمی‌شود هر عضوی از شورا حرف‌های دلخواه خود را بدون چارچوب‌های قانونی بیان کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا تقی‌پور در دویست و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به تذکر حافظی در خصوص گزارش تفریغ بودجه سال 90 شهرداری تهران گفت: تذکرات دوستان باید در چارچوب مقررات باشد، نمی‌شود هر عضوی حرف‌های دلخواه خود را بدون توجه به چارچوب‌های قانونی بیان کند.

وی با بیان اینکه بارها اعلام شده به دلیل علاقه برخی افراد برای سخنرانی جلسات روزهای سه شنبه شورا کارایی ندارد گفت: کجای قانون عنوان شده که گزارش تلفیق و تفریغ بودجه باید در صحن علنی شورا مورد بررسی قرار گیرد.

اظهارات تقی پور سخنگوی شورا مورد انتقاد مختاباد عضو کمیسیون فرهنگی شورا قرار گرفت.

وی خطاب به تقی پور اظهار داشت: سخنگوی شهرداری نباشید!

تقی‌پور نیز در واکنش به این سخن مختاباد نیز گفت: شما نیز سخنگوی پیمانکاران و سازمان زیباسازی نباشید!

مختاباد در ادامه در واکنش به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در خصوص میزان مطالبات شهرداری از دولت نیز، اظهار داشت: خوشحال هستیم که دولت یازدهم دولتی پاسخگو است و طی این چند سال تصمیم به پرداخت بدهی‌های خود گرفته است.

وی با بیان اینکه دولت گذشته 8 سال مدیریت کرد اما خبری از پرداخت بدهی‌های خود به شهرداری نبود، ادامه داد: اعضای شورای شهر در موضوعات مالی نامحرم هستند و شهردار تهران باید شخصا در خصوص میزان بدهی‌هایی که شهرداری به پیمانکاران و سازمان‌های مختلف دارد پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراض تقی پور به تذکر مالی حافظی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات