انتشار سه اثر داستانی تازه از شهریار وقفی‌پور

به گزارش خبرنگار مهر، سه اثر از شهریار وقفی‌پور نویسنده و مترجم معاصر با عناوین «فصل‌های دوزخی انتهای اتوبان ۶۱»، «سزرمین اکتبر» و «آگراندیسمان» از سوی نشر نیماژ منتشر شد.

وقفی‌پور که آخرین اثر تالیفی وی در سال ۱۳۸۴ منتشر شده بود در کتاب «فصل‌های دوزخی انتهای اتوبان ۶۱» داستان بلندی در دو بخش است. بخش اول از آن با عنوان» چهار فرشته آخر الزمان» در نه فصل نوشته شده است و بخش دوم از آن با عنوان «راهنمای پیدا کردم والدین در جهنم زیرین» نیز در چهار فصل تدوین شده است.

این کتاب همچنین در ساختار روایی خود  سه ضمیمه و یک مقدمه را نیز گنجانده است و وماجرای آن از گزارش دادگاه سه متهم به قتل در یک جلسه دادگاه شروع می‌شود.

کتاب «سرزمین اکتبر» حاصل ترجمه داستان بلندی از ری برادبری توسط وقفی پور است. این داستان با روایت روبرویی مردی با همسرش در بیمارستان شروع می‌شود وقتی که زن به مرد می‌گوید فرزندشان قاتل است.

کتاب «آگراندیسمان» نیز شامل گزیده‌ای از داستان‌های کوتاه نویسندگان آرژانتینی است که با ترجمه وقفی‌پور منتشر شده است.

خورخه لوئیس بورخش، خولیو کورتاسار، آدولفو بیوئی کاسارس، اوراسیا کیروگا و روبرتو بولانیو نویسندگانی هستند که داستان‌هایی از آنها در این کتاب آمده است.

نشر نیماژ هر سه اثر از این نویسنده ار  با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و به تریب با قیمت ۱۶، ۱۲ و ۹ هزار تومان منتشر کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتشار سه اثر داستانی تازه از شهریار وقفی‌پور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات