چاپ مقاله پژوهشگران جهاد دانشگاهی در مجله آمریکایی

به گزارش گروه علمی ایرنا از پژوهشکده سرطان سینه جهاد دانشگاهی، مقاله گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان سینه با موضوع مدل های پیش بینی طول مدت اقامت در آی سی یو ICU ، برای چاپ در مجله Critical Care Medicine Journal –USA پذیرفته شد.
این مطالعه با عنوان ' Which models can I use to predict adult ICU length of stay? A systematic review'، یک حلقه از زنجیره مطالعاتی است که با هدف ایجاد نظام اعتبار بخشی جدید برای بیمارستان های کشور انجام می شود.
دکتر علیرضا آتشی در این رابطه گفت: براساس این نظام، اعتبار بخشی بیمارستان ها براساس مقایسه میزان مرگ و میر مورد انتظار و واقعی بخش های حساس و کلیدی بیمارستان ها از جمله واحد مراقبت های ویژه و اورژانس انجام خواهد گرفت.
بنابراین مطالعه، مدل های فعلی سیاست گذاری در حوزه طول مدت اقامت بیماران در ICU دارای ضعف هایی می باشد که به تفصیل به آنها پرداخته شده و راه حل های اصلاح این مدل ها پیشنهاد شده است.
این مطالعه به صورت مشترک بین گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان سینه جهاد دانشگاهی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز دانشگاهی پزشکی آمستردام هلند انجام گرفته است.
لازم به ذکر است مقاله مذکور با Impact Factor:6.312 در سال میلادی جاری (2016) به چاپ خواهد رسید.
علمی **1354**2017

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چاپ مقاله پژوهشگران جهاد دانشگاهی در مجله آمریکایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات