تکلیف کمیسیون های پرترافیک امروز و فردا مشخص می شود

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی محمدرضا پورابراهیمی نماینده تهران نسبت به عدم شکل گیری کمیسیون ها تذکر داد و گفت: به خاطر عدم وجود کمیسیون ها و عدم وجود دستور کار، وارد گزارش وزرا شده ایم.

در ادامه علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: مسئله تشکیل کمیسیون ها طبق روال در حال انجام است. باید ابتدا گزارش اولیه شعب می آمد و بعد گزارش ثانویه. دیروز بعد از ظهر گزارش نهایی شعب به هیئت رئیسه ارائه شد.

نماینده تهران ادامه داد: نواب رئیس امروز با اعضای کمیسیون های پردرخواست تشکیل جلسه می دهند. ۶ کمیسیون افراد اضافه دارند که بررسی ۳ کمیسیون را بنده و ۳ کمیسیون دیگر را آقای پزشکیان بر عهده گرفته اند.

وی ادامه داد: اگر مشکل حل نشود، در جلسه فردا صبح روسای شعب و یکی از نواب رئیس در خصوص کمیسیون ها تصمیم گیری می شود.

وی از اعضای کمیسیون های پرترافیک خواست امروز بعد از ظهر در جلسه حضور یابند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکلیف کمیسیون های پرترافیک امروز و فردا مشخص می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات