پاداش والیبالست‌ها در فرودگاه پرداخت شد

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در فرودگاه امام خمینی پاداش والیبالیست ها را در بدو ورود به آنها اهدا کرد.

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک که برای استقبال از کاروان تیم ملی والیبال به فرودگاه بود تا پاداش قول داده را در بدو ورود به والیبالیست ها اهدا کند. قرار بود ۲۹۰ میلیون تومان به مجموعه والیبال پرداخت شود که ۱۰ میلیون تومان به هر بازیکن و باقی مبلغ باقی مانده بین اعضای فنی تقسیم شود.


کیومرث هاشمی در این باره گفت:« هدف ما این است که عرق ملی پوشان خشک نشده به آنها پاداش بدهیم و تا دقایقی دیگر نیز این اتفاق خواهد افتاد. قرار است ۱۴۰ میلیون تومان در قالب ۱۴ فقره چک ۱۰ میلیونی به بازیکنان پرداخت شود و از طرف دیگر ۱۲۰ میلیون تومان برای کادر فنی در نظر گرفته شده که این مبلغ در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد تا آنها به تشخیص خودشان به کادر فنی پرداخت کنند.»

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاداش والیبالست‌ها در فرودگاه پرداخت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات